Staniewicka 1, 03-310 Warszawa, Polska
tel. 22 4341933, fax. 22 4341934 ratag@ratag.pl

O FIRMIE

Firma RATAG Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Staniewickiej 1, została założona w lutym 2013 r. W podstawowy zakres działalności spółki wchodzą m.in.: wykonawstwo robót żelbetowych w budownictwie ogólnym/kubaturowym oraz kompleksowa realizacja robót mostowych. Powyższa oferta jest skierowana zarówno do klientów sektora prywatnego jak i publicznego. Największy kapitał stosunkowo młodej firmy stanowi kadra inżynieryjno-techniczna, której wiedza oraz wieloletnie doświadczenie w realizacji przekłada się na najwyższą jakość, a także efektywność wykonywanych prac.

Pomimo krótkiej obecności na rynku, spółka może się pochwalić wieloma ukończonymi realizacjami na łączną kwotę ponad 8 mln zł, m.in.:

  • Wykonaniem robót żelbetowych przy budowie budynku mieszkalnego przy ul. Krasińskiego 41B w Warszawie
  • Budową kompletnego wiaduktu drogowego nad trasą Popiełuszki (droga krajowa nr 60) w Płocku
  • Wykonaniem przestawienia ekranów akustycznych przy Trasie Popiełuszki w Płocku
  • Wykonaniem robót żelbetowych przy budowie pawilonu handlowego DECATHLON w Płocku
  • Wykonaniem robót żelbetowych przy budowie Laboratorium Centralnego Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego

Od października 2013 r. firma jest zaangażowana w realizację umów zawartych na remonty oraz budowę obiektów inżynierskich 16T; 26T; 47T; 48T; 49T; 50T oraz PT1 w ciągu drogi ekspresowej S 8 odc. węzeł Powązkowska – węzeł Modlińska o łącznej wartości około 13 mln zł.

Ponadto od czerwca 2014 r. spółka wykonuje roboty żelbetowe (ściany wewnętrzne, schody i płyta podtorza tunelu technologicznego oraz kanał północny) w ramach budowy multimodalnego dworca Łódź Fabryczna na łączną wartość około 19 mln zł.